Menu:

Domácí barvení blond vlasů

Hodně lidí má zažito, že by si neměli barvit své vlasy doma. V minulosti tomu tak opravdu bylo. Barvy totiž nebyly příliš kvalitní a mohly vlasy nenávratně poškodit a nejen je. Domácím barvením, zejména blond vlasů v minulosti také trpěla pokožka hlavy. Dnes už je tomu ovšem zcela jinak. Na našem trhu je už v dnešní době kvalitní vlasová kosmetika, díky které se nemusí její uživatelé bát ji užívat také z pohodlí svého domova. Vlasová kosmetika na barvení blond vlasů se dá sehnat v každé kvalitní drogerii, kde je v nabídce obchodů spousta různých barev a přípravků na zesvětlení vlasů. V minulosti si ženy na vlasy lily peroxidy a jiné přípravky, které jim vlasy poničily tak, že působily jako chemlon. Dnes se ale dají sehnat kvalitní vlasové barvy nejen pro barvení blond vlasů, které naopak dodají vlasům krásný vzhled a pokožce hlavy potřebné vitamíny a minerály.


Jednou z nejkvalitnějších kosmetik, které se na vlasy v dnešní době používají, je vlasová kosmetika Kerastase. Její kvalitní složení a dokonalá aplikace jsou jen jedněmi z mála kladů, díky kterým lidé tuto kosmetiku mají v oblibě. Kerastase je dceřinou společností firmy Loreal a odborníci, kteří se o složení těchto výrobků starají, jsou předními odborníky v oblasti vlasové kosmetiky. Značka Kerastase je majitelem dokonalých vlasových barev, z kterých si dnes mohou lidé vybírat. Zejména je úspěšná řada pro barvení blond vlasů. Dají se sehnat různé blond odstíny, které si může člověk aplikovat u sebe doma nebo také v předních vlasových centrech.


Domácí barvení blond vlasů tak už dnes není díky kvalitním přípravkům a vlasovým doplňkům nijak závadné. I vy si můžete pořídit kvalitní vlasovou kosmetiku, která vás nebude stát mnoho peněz a aplikovat si ji, kdykoli budete chtít. Dokonalá Kerastase kosmetika vlasová, je také nedílnou součástí všech dobrých vlasových center. Aplikace barev od této značky je velice jednoduchá a zvládne ji úplně každý. I vy si tak můžete zajistit nádherně zlatou hřívu, kterou vám budou závidět i přední světové hvězdy a modelky.

27. 02. 2012