Menu:

Krémy a spreje La Roche Posay

Péče o pokožku je nesmírně důležitá nejen u žen. Skutečnost je ovšem taková, že jsou to právě většinou pouze ženy, jež si tuto skutečnost plně uvědomují. Z přípravků společnosti La Roche Posay mohou ženy volit velké množství různých krémů a sprejů, jež jsou schopny se o jejich pokožku doslova dokonale postarat.

Když bychom měli začít některými konkrétními přípravky společnosti La Roche Posay, tak velmi zajímavou řadou je například La Roche Posay Lipikar. Tato řada pečuje zejména o suchou a také nepříznivými vlivy okolí podrážděnou pleť, která má samozřejmě sníženou schopnost regenerace. Kosmetika La Roche Posay je vůbec v tomto ohledu hodně perspektivní a umožňuje mnohem kratší regeneraci zejména pleti, než je tomu u jiných druhů a značek kosmetik. Lipikar umožňuje jak péči o podrážděnou pleť u dospělých, tak i podrážděnou pokožku dětí, která je v tomto ohledu ještě mnohem jemnější a citlivější. Pocity pnutí budou prakticky u všech, kteří používají tuto kosmetiku, naprosto vymýceny.

Hodně dobrá je bezesporu také řada Physiologique. Ta zahrnuje hlavně přípravky určené k odličování. Není problém prostřednictvím takovýchto přípravků také čistit velmi citlivou pleť. Určitě je možné se spolehnout zejména na to, že tyto přípravky neobsahují žádná mýdla, nežádoucí barviva ani alkohol, který je v tomto ohledu hodně často využíván. Vynikající jsou mimo jiné v tomto ohledu i laboratoře Vichy.

18. 06. 2011