Menu:

La Roche Posay Anthelios

Máte problematickou pleť a hledáte kvalitní kosmetiku, která by vám pomohla vyřešit vaše problémy? Nedejte na levné tahače, ale obraťte se na medicínskou kosmetiku. Pleť, jako jakákoli jiná část těla, potřebuje šetrnou péči a zdraví. Zdraví nedocílíte pomocí přípravků, které proto nejsou určeny, ale kvalitní medicínskou kosmetikou, vyvíjenou v laboratoriích a doporučovanou předními dermatology. Takovou kosmetiku poskytuje hned několik značek. Bioderma kosmetika patří mezi kvalitní dodavatele výrobků pro vaši pleť. Bioderma se specializuje jak na mastnou, suchou, citlivou či problematickou pleť a její výrobky jsou dlouhá léta zkoušeny a vyvíjeny. Spolupracuje s předními univerzitami ve Francii a heslo „Biologie ve službách dermatologie“ hovoří za své. Jinak na tom není ani značka La Roche Posay, která taktéž spolupracuje s univerzitami a předními doktory. Dejte vaši pleti zdraví s kvalitními značkami.

V létě často pleť trpí ať už spálením, nebo podrážděním ze slunce. Pokud je vaše pleť navíc citlivá tak tyto podmínky prožívá daleko více. Značka La Roche vyvinula kosmetiku, která vaši pleť před sluncem ochrání. Řada La Roche Anthelios se specializuje přímo na ochranu před sluncem. Každá pleť by v horkých letních dnech, nebo i proti zimnímu sluníčku, měla být správně chráněná. Řada Anthelios nabízí různé krémy pro různé typy pleti, které tuto ochranu zaručují. Samozřejmě řada Anthelios nabízí taktéž opalovací krémy, spreje či mléka s různými UV faktory, které jsou taktéž rozděleny podle typu vaši pokožky. V neposlední řadě by před sluncem měly být chráněny taktéž rty. La Roche nabízí balzámy na rty s ochrannými UV faktory.

La Roche kosmetika pečuje o vaše zdraví a zdraví vaši pleti. Řada Anthelios je spojením slov „anti“ a „helios“, což znamená „proti slunci“, ale hlavně je spojením špičkových výzkumů a kvalitní kosmetiky. Nepodceňujte své zdraví v letních dnech a investuje do kvalitní kosmetiky.

24. 08. 2012