Menu:

Oblíbené plastické operace

Plastické operace jsou oblíbené především mezi ženami, které řeší svůj vzhled a estetické působení svého těla. Od zákroků si slibují především zlepšení kvality jejich života a posílení jejich sebevědomí. Mnoho žen plastické operace podstupuje kvůli své kariéře, jiné se k nim uchylují po vážném onemocnění, kdy jim bylo odstraněno například prso.

Ženy nejčastěji vyhledávají profesionální služby soukromých zdravotnických zařízení. Týmy lékařů jsou vysoce kvalitní a přístrojové vybavení na vysoké úrovni. Na klinikách často panuje příjemná rodinná atmosféra a přístup lékařů, zdravotních pracovníků, sester a rehabilitačních pracovnic je velice vstřícný.

Před samotnou operací je třeba se nejprve objednat na konzultaci. Objednací lhůty se liší v závislosti na poptávce, ale díky širokému týmu operatérů a technice jsou poměrně krátké. Mnohá zdravotnická zařízení poskytují komplexní péči v rámci jedné budovy, tedy jak ambulantní péči, tak hospitalizaci. Jejich služby jsou vyhledávány i zahraničními klienty, především z Německa a Velké Británie.

Mezi časté zákroky se řadí zvětšení nebo modelace prsou, liposukce, face-lift a plastické operace obličeje. Zvětšení poprsí se provádí pomocí implantátů, které se vkládají do prsou. Výsledkem je zvětšení velikosti a tvaru prsou vycházející z předchozí konzultace s plastickým chirurgem. Tato operace je jednou z nejvyhledávanějších v Evropě vůbec.

Pomocí liposukce je odstraněn podkožní tuk určité oblasti. Cílem je zlepšit tvar těla a minimálně při tom narušit povrch kůže. Přebytečná kůže je v současnosti z estetického hlediska považována za vadu. Proto tento zákrok vyhledávají stále častěji i muži.

Plastické operace lidem dodávají pocit sebedůvěry, blahodárně působí na jejich duši a zlepšují vzhled jejich těla. Přemýšlíte-li tedy i vy nad plastickou operací, kontaktujte některý z renomovaných lékařských domů a domluvte si konzultaci.

16. 10. 2012