Menu:

Oční krém Vichy

Spousta lidí v současnosti vyhledává kvalitu za rozumnou cenu. Jednou z alternativ a řešením tohoto problému jsou například produkty kosmetiky Vichy. Ty jsou založeny na přírodních produktech a hlavně pramenité léčivé vody, která je obsažena téměř v každém produktu. Tato voda pochází z lázeňského městečka uprostřed Francie a jsou vědecky prokázány její ozdravné účinky. Kosmetika Vichy se proslavila mimo jiné také očními krémy. Například krém Liftactiv Reinol HA, je jedním z nejlepších, který je na našem i zahraničním trhu k sehnání. Tento krém používají i přední světové modelky a opravdové hvězdy. Je to nesmírně kvalitní péče proti vráskám a to v problematické oční oblasti. Je až zarážející, jak moc výrazný a okamžitý efekt tento krém má. Dokáže rozjasnit pleť jakéhokoli stáří a pohlaví.

Kosmetika Vichy se pyšní kvalitním složením svých produktů. Obzvláště oční krémy, které jsou mazány na citlivé části obličeje, musí mít nezávadné složení. Krémy na oči od Vichy obsahují zejména aktivní minerální vodu z pramene Lucas. Ta je velice vhodná na léčení dermatologických problémů a obsahuje 17 minerálních látek a 13 stopových prvků, které naši pokožku dokážou vyléčit. Dále je obsažena například kyselina hyaluronová a další velice kvalitní přísady. Krémy od Vichy, které jsou určeny na oční partie, mají velice podobné účinky. Jejich uživatel může zaznamenat okamžitý vyhlazující efekt a také nemalé rozjasnění očních partií. Krémy může používat úplně každý, dokonce i člověk, který má velice citlivou pokožku. Navíc jsou produkty zcela hypoalergenní, takže se jich nemusí opravdu nikdo obávat.

Oční krémy od Vichy, stejně jako od La Roche Posay, jsou známé svými dobrými výsledky. Jejich účinnost je testována na citlivé pleti a může je člověk použít kdykoli během dne. Nejlepší je se naučit krémy užívat pravidelně a to ráno a večer. Oční krémy by měly mít speciální použití, kterým je masírování krouživými pohyby a to po dobu aspoň deseti vteřin v oblasti spodního víčka. Horní víčko se maže tahem ve směru od středu obličeje.

23. 04. 2012