Menu:

Originální svatební dárek

Jaro je konečně tady a příjemné jarní počasí nás vybízí ke konání aktivit, které jsme v zimě rádi odkládali na pozdější dobu. Aktuální nabídka společnosti Firma na zážitky je tu pro všechny, kteří nechtějí jen tak sedět doma u televize a nudit se. Hledáte-li zážitek, který byste mohli svým nejbližším věnovat jako dárek k narozeninám, úspěšně složeným státnicovým zkouškám nebo k významným událostem, jako je například narození dítěte, jistě si na této webové adrese vyberete: www.firmanazazitky.cz.

Zážitky zde najdete nejen pro jednotlivce, ale také pro dvojice. Krásný romantický večer můžete zažít díky prvomájové večeři a privátnímu koncertu na Žižkově věži. Pod rozkvetlou třešní můžete políbit Vaši drahou polovičku, která na takový zážitek bude vzpomínat v tom nejlepší ještě při vyprávění pohádek Vašim vnoučatům. Ženy uvítají také chvíle, které budou moi strávit ve wellness studiích. Každá žena ráda dodává své pleti tu nejkvalitnější péči a právě tu jí můžete dopřát prostřednictvím zábalu z rozmletých mořských řas. Každý snad už minimálně jednou dostal pozvánku na svatební hostinu.

Díky Firmě na zážitky si již nebudete muset lámat hlavu tím, co jim dát za svatební dar. Dárek můžete zvolit buď podle zájmů novomanželů, nebo jim darovat poukázku na některý z gurmánských zážitků. Také pro novomanžele, kteří si rádi vpouští adrenalin do žil, Firma na zážitky hravě doporučí ideální dárek. Pokud chcete být originální, můžete je potěšit darováním poukazu na noc v secesním hotelu Palace. Originální svatební dárek jistě Vaše nejbližší potěší.

27. 03. 2014